درباره ما | معماربرتر |برترین اموزش های معماری
02191013652
0
child 8 درباره ما

معماربرتر

About Us

داشتن یک کار عالی با کیفیت برای هر فرد، شرکت، فروشگاه و هر کسب و کاری، اعتبار محسوب میشه. تا همین چند وقت پیش خیلی از افراد، به دلیل هزینه های سنگین طراحی، رفع ایراد و … از یک طرف و طولانی بودن این فرایند، قید یادگیری نرمافزار های معماری رو زده بودن. اما معمار برتر  ، همه این مشکلات رو حل کرده. و در کمتر از ۱۰ دقیقه میتوانیدسفارشات خودرا تکمیل و به اموزش بپردازید .

 

معماربرتر یا bartarmemar.ir به زبان های همچون فارسی اشاره دارد که از راست به چپ نوشته می شود

 

در سال ۱۳۹۸ برای اولین بار ابجکت ها واموزش معماری ،معماربرتر به انتشار و عرضه این ساختارهای آماده پرداخت. منظور از ساختاری های آماده،ابجکت ها، نقشه های اتوکد ها و پروژه های ۳dmax و هر آنچه برای طراحی مدلسازی به اون نیاز دارید، هست. از همان ابتدا فعالیت، معماربرتر اساس فعالیت خود را بر، ارائه محصولات اورجینال و اموزش های حرفه ای فارسی قرار داد. از طرف دیگه، محیطی امن برای تجارت آسان طراحان ومدلسازان نرم افزار های معماری ایجاد کرد.

 

معماربرتر در طی۲ سال فعالیت به کمک ۵۰ شرکت زیر مجموعه و ۵۰۰ نفرمدرس توانسته بزرگترین اشاعه دهنده زبان فارسی در بستر وب باشد، برآورد های ما نشان می دهد در حدود ۱۰۰هزار نفراز طراحان فارسی زبان حداقل از یکی از محصولات ما در جهت توسعه و طراحی ملسازی  خود استفاده کرده اند.

 

معماربرتر با دارا بودن بیش از ۲۰۰۰ محصول فارسی بزرگترین و معتبرترین مارکت عرضه محصولات طراحی ومدلسازی به زبان فارسی در دنیا می باشد

معماربرتر چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What is a bartarmemar

۶ ماه گارانتی بازگشت وجه

با خرید هر محصول از معماربرتر ، ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی بازگشت وجه دریافت خواهید کرد.

بروز رسانی خودکار محصولات

با نصب بروز رسان هوشمند، محصولات خریداری شده ازمعماربرتر را از پیشخوان کاربری بروز رسانی کنید.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات معماربرتر تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، درمعماربرتر قرار می‌گیرند.

معماربرتر در شبکه‌های اجتماعی

تخفیفات هیجان انگیز معمار برتر و اختصاصی، دراینستاگرام  در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین محصولات برتر و حرفه ای، در کنار اطلاعیه های مهم ما را می توانید در اینستاگرام،مشاهده کنید.

ضمانت کیفیت، خدمات پشتیبانی و آپدیت

دقت و بررسی پیش از انتشار، در کنار استاندارد های معماربرتر، ضامن کیفیت محصولات ماست. اما در صورت هر گونه نقص و یا عدم پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود.  طبق قوانین ما، چنانکه محصولی که به کاربر ارائه می شود، با دمو و توضیحات آن متفاوت باشد، کاربر حق درخواست وجه پرداختی خود را دارد. این نوع ضمانت، نشان دهنده بالاترین اطمینان نسبت به محصولات و محترم شمردن حق مشتری است.

نکته مهم دیگر در مورد خدمات آپدیت و پشتیبانی است. در معماربرتر، به روز رسانی ها شامل هیچ نوع هزینه ای برای کاربر نیست. هر خریدار دسترسی دائمی به فایل های محصول خواهد داشت. پس همیشه آخرین اپدیت ها در اختیار شما قرار

داستان معماربرتر

برترین مارکت دیجیتال ایران

معماربرتر از سال 2019 توسط مهدی محمدی تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان دومین محصول مجموعه معمار برتر تحت نام bartarmemar.ir ،به معنی مارکت معماری آغاز کرد و بعد از گذشت ۲ سال نام خود را به  (معماربرتر) ثبت کرد .

 
Screen Shot 2563 04 27 at 21.23.27 درباره ما

رتبه زیر 50هزار الکسا
در میان وب سایت های ایرانی

بیش از 1800 محصول ثبت شده در طول زمان فعالیت
Screen Shot 2563 04 27 at 21.22.19 درباره ما
Screen Shot 2563 04 27 at 21.28.53 درباره ما

900 توسعه دهنده فعال و توانمند ایرانی

منتخب 3 دوره جشنواره وب ایران به عنوان برترین مارکت اینترنتی در سال های 95، 96 و 97
بیش از 70 هزار کاربر عضو کاربر و مشتری وفادار به مجموعه قدرتمند مارکت پلیس ژاکت

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق معمار برتر همین حالا شروع کنید...

معمار برتر  بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع اموزش های حرفه ای معماری و ابجکت های  منحصر به فرد به صورت کاملا فارسی و راستچین